O klubie

Nasza drużyna została założona jesienią 2011 roku. Założycielem oraz prezesem jest Adrian Wierzchucki. Zamiar z założeniem zanosił się już od około dwóch lat , lecz zawsze było coś nie tak.
Celem założenia było to , aby mieszkańcy naszego osiedla oraz wioski nie musieli grać w innych drużynach Ligi Powiatowej , lecz występować dla "swoich". Nasi zawodnicy grali w zespołach z Orzełka ( Jacek Kołtonowski , Kamil Herman , Sylwester Łojek) , także klubach z Kamienia Krajeńskiego ( Kacper Szmytkowski B-klasa, Piotr Narloch Junior młodszy , Dawid Kołtonowski  A-klasa i Dawid Wierzchucki również A-klasa) oraz z Sępólna Krajeńskiego ( Szymon Skiba rezerwy IV-ligowca).
Zespół nie mógłby istnieć bez pomocy sponsora , w naszym przypadku jest to Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowo-Usługowe "Obrol" z siedzibą w Obkasie , dlatego też nasza nazwa pochodzi od nazwy przedsiębiorstwa. Dzięki pomocy ze strony właścicieli Obrolu , drużyna otrzyma nowe wymiarowe boisko wraz z parkingami  i całym sprzętem potrzebnym do rozgrywania meczy.
Potencjał w drużynie jest duży i sądzę , że gdy otrzymamy boisko będzie on jeszcze większy. Rundę wiosenną rozegramy na boisku w Orzełku , a na jesień? Czas pokaże.