statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogrom w Piasecznie!

• autor: edekobrol, 2014-10-21 21:08

W meczu z Piasecznem wyszliśmy w bardzo osłabionym składzie bez 3 podstawowych zawodników. W 6 min prowadzenie dał nam Dominik Narloch. Chwilę później straciliśmy bramkę z rzutu wolnego na 1:1.Potem zawodnik z Piaseczna zmarnował stu procentową sytuację. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie wolnym piłka trafiła zawodnika z Piaseczna w rękę . Sędzia podyktował rzut karny . Pewnie wykorzystał go Jacek Kołtonowski. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:1. Po przerwie ładną akcję przeprowadził Rafał Landowski i po zagraniu Dawida Wierzchuckiego trafił do bramki . Kilkadziesiąt minut później błąd obrońcy Piaseczna wykorzystał Damian Zawidzki ,który okiwał bramkarza i strzelił do pustej bramki. Pod koniec meczu gola samobójczego strzelili gospodarze po rzucie wolnym wykonywanym przez Karola Ćwiklińskiego. Zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Pochwała należy się Jackowi Wiese ,który bronił bardzo dobrze mimo ,iż nie jest bramkarzem tylko obrońcą.

Piaseczno 1:5 Obrol Obkas

Bramki : Dominik Narloch, Jacek Kołtonowski, Rafał Landowski, Damian Zawidzki , bramka samobójcza