statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Wielowiczem II na zakończenie rundy jesiennej !

• autor: edekobrol, 2014-11-09 21:05

Do meczu z Wielowiczem II przystępowaliśmy jako faworyt. Już na początku meczu mieliśmy kilka groźnych sytuacji pod bramką gości. Bramkę na 1:0 strzelił Dominik Narloch ,który wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu Dawida Wierzchuckiego. Kilkadziesiąt minut później Dawid Wierzchucki sprytnym lobem pokonał bramkarza Wielowicza i było już 2:0. Do końca pierwszej połowy mieliśmy parę sytuacji ,ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. Po przerwie przez 15 minut nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 65 minucie Dominik Narloch ładnie ,,wyczekał'' bramkarza gości. W krótkim odstępie czasu dokonaliśmy parę zmian. Wynik na 4:0 ustalił Dawid Wierzchucki. Sezon zakończyliśmy na 3 miejscu w tabeli tracąc do lidera 6 punktów i do vice-lidera 2 punkty.

Obrol Obkas 4:0 Fuks II Wielowicz

bramki : Domink Narloch 2, Dawid Wierzchucki 2